ویژه کارجویان

کاریابی کومش کار

جویندگان کار می توانند با مراجعه به بخش فرصت های شغلی، کلیه فرصت های شغلی را مشاهده و در صورت احراز شرایط به صورت آنلاین درخواست صدور معرفینامه دهند.

لازم به ذکر است که تنها افرادی که ثبت نام شده کاریابی کومش کار هستند و پرونده آنها بایگانی یا ابطال نشده است امکان درخواست و رزرو یک موقعیت شغلی را دارند. اگر در دفتر کاریابی ثبت نام نداشته یا ثبت نام شما ابطال شده است می توانید به صورت حضوری با در دست داشتن شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت(آقایان)، مدرک تحصیلی و یک قطعه عکس ۴*۳ به کاریابی مراجعه و ثبت نام نمایید. همچنین امکان ثبت نام آنلاین از طریق این لینک مقدور می باشد.

جویندگان کاری که اقدام به ثبت درخواست آنلاین یک مورد شغلی کرده اند می توانند از طریق پیامکی که از طرف کاریابی ارسال می شود و یا مراجعه به بخش پیگیری درخواست معرفینامه آنلاین از تایید یا رد درخواست خود مطلع شوند.


[vc_message message_box_style=”solid” style=”square” message_box_color=”grey”]لازم به ذکر است که اگر پیام های تبلیغاتی را برای خط موبایل خود مسدود کرده باشید، پیام های کاریابی به دست شما نمی رسد و برای حل مشکل یا باید نسبت به لغو عدم دریافت پیامک در گوشی خود اقدام نموده و یا صرفا از بخش پیگیری درخواست معرفینامه پیگیر باشید.[/vc_message]